top of page

HAKKINDA

Zafer Giyim, 1978 yılında Abdullah Ocak (Dedemiz) tarafından kurulmuştur. Ordu'nun tarihi Yeni Çarşısı'nda başlayan bu serüven, dedemizin emekliye ayrılması sonucu babam Ali Ocak'a devredilmiştir. Babamın uzun yıllar boyunca devam ettirdiği bu kutsal görevi, 2002 yılında ben, Celal Ocak, babamdan devraldım ve 21 yıllık giyim sektöründeki tecrübemle, Zafer Giyim'i daha da ileriye taşımak için eşim Özlem Ocak ile birlikte çalışıyoruz.

Misyonumuz: Zafer Giyim olarak, müşterilerimize en kaliteli ve uygun fiyatlı giyim ürünlerini sunmayı misyon edindik. İyi markaları araştırıp, en kaliteli ürünleri sizler için keşfederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir. 21 yıldır aynı yerde ticaretimize devam etmekteyiz ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz: 2024 yılında dijital dönüşümümüzü tamamlayarak, Farfarco Dijital Reklam Ajansı tarafından tasarlanan güvenli ve modern web sitemizle online alışverişte de müşterilerimize hizmet sunmayı hedefliyoruz. Amacımız, teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak, müşterilerimizin 7/24 güvenli alışveriş yapmalarını sağlamak ve müşteri temsilcilerimizle her an yanlarında olarak, alışveriş deneyimlerini mükemmelleştirmektir.

bottom of page